Prvih 50 godina izlagačkog programa mls

1968.

Mart, Slobodan Mikašinović
April, Mirjana Nikolajević
13.04-20.04. Miodrag Protić
25.10. Ksenija Ilijević
28.12. Prva novosadska aukcija slika, grafika i tapiserija: Jovan Bikicki, Emil Bob, Vukica Čoporda, Milan Kečić, Milan Kerac, Stevan Maksimović, Milan Mijačević, Živojin Miškov, Miodrag Nedeljković – Miša, Mirjana Nikolajević, Milivoj Nikolajević, Ankica Oprešnik, Boško Petrović, Milić Stanković, Mirjana Šipoš, Branislav Vuleković, Ljubomir Denković i Milan Trkulja

1969.

22.10-28.10. Slavoljub Slava Bogojević
Septembar, Miodrag Nedeljković – Miša

1970.

Januar, Lazar Vujaklija
20.09. Dimitar Kondovski (Skoplje)
05.10. Zlatko Prica
02.11. Aleksandar Prijić (Titograd)
Janez Benik
11.12-17.12. Mersad Berber (Sarajevo)
Spase Kunovski (Skoplje)
Edo Murtić (Sarajevo)

1971.

22.01. Eugen Kočiš
19.02. Petar Marina
12.03-20.03. Naivni slikari Kovačice
26.03. Jožef Beneš
16.04-26.04. 5. Kongres SULUPUJ-a (saradnja sa UPIDIV-om) Forma 4 12-22.04.
23.04-05.05. Jožef Ač
07.05-17.05. Petrik Pal
21.05-01.06. Emil Bob
04.06-13.06. Helena Sivč
15.06-25.06. Naivni slikari Uzdina
10.09-23.09. Jordan Petlevski
24.09-07.10. Slovenački grafičari: Zmago Jeraj, Apolonio Zvest, Drago Hrvacki, Metka Krašovec, Lojze Logar i Gorazd Šefran
08.10-21.10. Dušan Perčinkov
22.10-04.11. Franjo Likar
05.11-18.11. Nikola Gvozdenović
19.11-02.12. Muslim Mulići
03.12. Zoran Petrović

1972.

11.02-29.02. Vasilije Jordan (Zagreb) i Boris Dogan (Zagreb)
16.03-30.03. Beriša Enđel
13.04-28.04. Ana Temkova Kirovska (Skoplje)
Maj, Nikola Graovac
06.06-20.06. Edo Murtić (Zagreb)
07.09-20.09. Mehmed Zaimović (Sarajevo)
28.09-12.10. Ico Mustafa Voljevica (Mostar)
26.10-12.11. Branko Stamatović (Titograd)
05.12-20.12. Andrej Jemec (Ljubljana)

1973.

18.01-01.02. Branko Miljuš
02.02-16.02. Leonid Šejka
16.02-06.03. Arfan Hozić (Sarajevo)
16.03-28.03. Silvester Komel (Nova Gorica)
29.03-13.04. Tihomir Stajčić Cuco (Mostar)
20.04-03.05. Himlija Ćatović
14.06-21.06. Dobrivoje Nikolić
22.06-29.06. Miodrag Petrović
04.10-18.10. Kristina Plavska-Jackijevič (Poljska)
26.10-09.11. Marko Čelebonović
16.11-01.12. Ivo Friščić (Zagreb)
04.12-15.12. Teofil Šulajkovski (Skoplje)

1974.

18.01-28.01. Karlo Paliska i Renato Percan (Pula)
11.04-21.04. Milena Pavlović Barili
09.05-20.05. Mihailo Petrov
07.06-17.06. Zvest Apollonio (Ljubljana)
24.09-03.10. Milenko Šerban
08.10-16.10. Francina Dolenec (Zagreb)
17.10-27.10. Ljubica Sokić
07.11-16.11. Dragan Bikov
21.11-02.12. Dragan Lubarda

1975.

06.02-16.02. Nusret Salihamidžić
20.02-01.03. Peđa Milosavljević
20.03-30.03. Jovan Gojković (Osijek)
03.04-13.04. Ivan Obrovac (Pula)
17.04-27.04. Vojislav Stanić (Herceg Novi)
15.05-25.05. Virgilije Nevjestić (Francuska)
05.06-15.06. Nove Frangovski (Galičnik)
02.10-12.10. Ivan Tabaković
20.11-30.11. Bogdan Kršić
08.12-15.12. Dušan Milovanović

1976.

05.02-15.02. Polonca Kosi (Ljubljana)
11.03-22.03. Emir Dragulj
25.03-05.04. Vera Kos Paliska (Pula)
08.04-20.04. Ivan Velkov
22.04-03.05. Mihailo Jovićević (Cetinje)
06.05-17.05. Radmila Graovac
27.05-07.06. Belizar Bahorić (Zagreb)
02.12-12.12. Stojan Aralica

1977.

24.02-05.03. Ilija Kostov
17.03-27.03. Pavle Kuzmanoski
05.04-15.04. Miha Maleš (Ljubljana)
21.04-03.05. Ante Kuduz (Zagreb)
11.05-22.05. Slobodan Đurić (Cetinje)
26.05-05.06. Bojan Bem
30.06-10.07. Slika – dokument našeg vremena: Mihail Berenđija, Jovan Vitomirov, Milan Kečić, Aleksandar Lakić, Franjo Mraz, Martin Solaržik i Đorđe Teodorović
22.09-01.10. Milan Legović
10.11-20.11. Miodrag Nagorni
24.11-08.12. Mića Popović

1978.

16.01-25.01. Božin Barutoski (Skoplje)
09.02-19.02. Marko Krsmanović
20.02-01.03. Sabin Štefanuca (Rumunija)
02.03-12.03. Pero Nikčević (Nikšić)
30.03-14.04. Attila Csáji (Budimpešta)
04.05-13.05. Dora Kovačević (Zagreb)
01.06-11.06. Sivački Jovan
15.06-25.06. Mladen Milotić (Pula)
20.09-05.10. Jerzy Feiner (Poljska)

1979.

25.01-04.02. Nikola Vukosavljević
22.02-04.03. Sava Ipić
15.03-24.03. Zlatko Šimunović (Zagreb)
24.05-03.06. Ilija Kolarić
07.06-17.06. Heda Gertner (Pula)
20.09-30.09. Milić od Mačve
10.09-19.09. Valkó László i Trischler Ferenc (Mađarska)
01.10-12.10. Vasili Kirjazovski (Francuska)
17.12-30.12. Zuzana Halupova

1980.

06.02-17.02. Nevenka Stojsavljević
21.02-03.03. Živko Đak
20.03-30.03. Miodrag Anđelković
16.04-27.04. Ivica Šiško (Zagreb)
29.05-08.06. Voja Trifunović
12.06-22.06. Gradimir Petrović
11.08-31.08. Miodrag Petrović – Miško
25.09-05.10. Mladen Josić
30.10-08.11. Mirjana Šipoš
27.11-05.12. Emilija Marodić
okt/nov. Zvonimir Keček (Zagreb)

1981.

29.01-10.02. Đorđe Tabaković
12.02-22.02. Mira Sandić
26.02-07.03. Vasa Pomorišac
09.03-21.03. Branko Ćulibrk Branćul
23.03-01.04. Sid Čejfić i njegovi prijatelji, 30 grafika
02.04-12.04. Maja Nedeljković
15.04-30.04. Novi Sad (I): Petar Ćurčić, Bogomil Karlavaris, Rajko Petković, Boško Petrović, Jaroslav Šimović, Dušan Todorović, Milan Uzelac i Vera Zarić
15.04-01.05. Novi sad u delima likovnih umetnika
06.05. Bogomil Karlavaris
09.06-19.06. Miodrag- Miša Nedeljković
25.08-08.09. Prodajna izložba novosadskih keramičara
10.09. Branislava Jovanović – Modelski
15.10-03.11. 10. Novosadski salon
05.11-15.11. Velimir Vukćević mlađi
16.11-27.11. Rista Ćinkulov
07.12-16.12. Čedomir Krstić

1982.

21.01-31.01. Andraš Hanđa (Zagreb)
04.02-14.02. Stephen Poleskie (SAD)
18.02-02.03. Zlata Markov Baranji
04.03-14.03. Slobodan Kuzmanov – Kuza
15.04-28.04. Zoran Petrović
17.05-26.05. Vasa Eškičević
27.05-05.06. Milan Kečić
Septembar, Mirjana Đurić
07.10-18.10. Esad Muftić (Sarajevo)
22.10-02.11. Milan Konjović
25.11-04.12. Milenko Prvački
16.12-25.12. Južno od Sahare, Moderna afrička umetnost
27.12-05.01. Novi Sad (II): Vladimir Bogdanović, Petar Ćurčić, Stevan Maksimović, Mladen Nikšić, Boško Petrović, Radomir Sekulić, Jaroslav Šimović, Đorđe Tabaković, Dušan Todorović i Branislav Vuleković

1983.

17.02-28.02. Nikola Džafo
29.03-12.04. Violeta Mitrušić Labat
21.04-04.05. Miroslav D. Savić
09.05-18.05. Dević Jovan
19.05-03.06. Branislav Marković
09.06-20.06. Afričke maske, Moderna afrička umetnost
21.06-03.07. Pavle Kuzmanovski (Tetovo)
01.09-14.09. Milan Trkulja
15.09-30.09. Vladanka Rašić
06.10-17.10. Branimir Karanović
18.10-06.11. 12. Novosadski salon, grafike
11.11-23.11. Dragan Drobnjak
24.11-05.12. Novi Sad (III): Vera Zarić, Mladen Nikšić, Petar Ćurčić, Sima Gucunski, Mileta Leskovac, Boško Petrović, Milan Milić – Jagodinski, Milan Kešelj, Branislav Vuleković, Stevan Maksimović, Jaroslav Šimović, Dušan Todorović i Vladimir Bogdanović
10.12-20.12. Franz Zadrazil (Austrija)

1984.

19.01-30.01. Milica Žarković
16.02-25.02. Alenka Kham Pičman (Ljubljana)
22.03-31.03. Dragana Atanasović
18.04-27.04. Davira Fisher (SAD)
10.05-23.05. Safet Zec
10.09-20.09. Razija Vila Poznovija
20.09-30.09. Dubravka Klarić Kapičić (Sarajevo)
04.10-15.10. Borivoj Popržan
19.10-05.11. 13. Novosadski salon, grafike
06.11-18.11. Halil Tikveša
20.11-02.12. Danica Rakidžić Basta
03.12-12.12. Dragoljub Adžić – Adžo
13.12-22.12. Vida Slivniker Belantič (Ljubljana)
05.04-17.04 Željko Seleš (Zagreb)
24.05-04.06. Višnja Sever Siglhuber (Zagreb)

1985.

23.01-03.02. Milan Kešelj
21.02-04.03. Anđelka Slijepčević
21.03-02.04. Branko Miljuš
04.04-15.04. Igor Dragičević
22.04-06.05. Miodrag Nagorni
09.05-20.05. Done Miljanovski (Skoplje)
30.05-11.06. Afan Ramić (Sarajevo)
09.09-18.09. Mića Mihajlović
19.09-30.09. Josip Skenderović- Ago (Francuska)
17.10-30.10. Mirjana Isaković
14.11-25.11. Žika Lukić (Ljubljana)
03.12-12.12. Dubravka Babić (Zagreb)

1986.

27.01-05.02. Đorđi Čulakovski – Đoto (Skoplje)
07.02-16.02. Aleksandar Cvetković
20.03-03.04. Milivoj Nikolajević
03.04-14.04. Anka Burić Đurđevac (Nikšić)
26.05-04.06. Ljubomir Denković
09.06-23.06. Desa Prvački
04.09-15.09. Strahinja Novović (Švedska)
11.09-22.09. Stane Jagodič (Ljubljana)
06.11-16.11. Živko Đak
20.11-01.12. Klavdij Tutta (Nova Gorica)

1987.

29.01-10.02. Frane Paro
26.02-08.03. Jože Ciuha (Ljubljana)
19.03-29.03. Branko Pavić
22.04-05.05. Vladan Micić
21.05-30.05. Jovan Bob
21.09-01.10. Dimitrije Kolarević
19.10-01.11. Zoran Stošić Vranjski

1988.

11.01-20.01. Žikica Jovanović
24.03-03.04. Anamarija Mihajlović
05.04-15.04. Alija Kučukalić
21.04-30.04. Slobodana Matić
05.05-15.05. Dušan Milovanović
16.05-30.05. Đovana Kastaldo
Jadran Franković
01.10-10.10. Miodrag Stojanović

1989.

15.02-25.02. Rade Stanković
16.03-25.03. Vinko Fišter
03.04-13.04. Radenko Mišević
20.04-30.04. Ljubomir Ivanković
18.05-27.05. Ferenc Maurič
15.09-25.09. Dušan Todorović

1990.

04.06-13.06. Mirjana Ćirić
14.06-24.06. Simon Beccera Farais
11.09-20.09. Vjekoslav Ćetković
22.10-31.10. Ingerid Krane (Norveška)
01.11-10.11. Milenko Aćimović
12.11-21.11. Ana Kapor
22.11-02.12. Emir Dragulj
10.12-19.12. Radmila Jovandić Džapić
20.09-30.09. Ivana Mijatović

1991.

25.02-05.03. Enes Mundžić
28.03-07.04. Miroslav Arsić
08.05-17.05. Bogdan Borčić (Slovenj Gradec)
24.05-02.06. Stanka Todorović
20.09-30.09. Petar Ćurčić
11.10-20.10. Mehmed Slezović
23.10-09.11. 20. Novosadski salon: Mileta Vitorović
25.11-04.12. Žarko Bjelica
06.12-13.12. Viki Virijević

1992.

24.02-04.03. Slobodanka Šobota
Gordana Kaljalović
18.05-27.05. Branimir Karanović
29.05-07-06. Vladimir Bogdanović
22.09-02.10. Mića Mihajlović
22.10-07.11. 21. Novosadski salon
11.11-20.11. Divna Stefanović Tilić
20.11-30.11. Jelena Terzin
01.12-10.12. Jelena Trpković

1993.

25.01-04.02. Pavel Čanji
19.03-28.03. Risto Antunović
15.04-24.04. Milenko Fržović
23.09.02.10. Milan Stanojev
Ilona Tatić
Branka Veselinović
Pavel Pop
22.10-08.11. 22. Novosadski salon, grafički dizajn: Dragoslav Višekruna, Milica Vujanović, Ratko Karanović, Ivan Karlavaris, Zvonimir Kenđel, Maja Verzoti, Mišo Nikolovski, Vesna Pejin, Branislav Radošević, Bela Silađi, Čaba Nemet, Boško Ševo
23.11-30.11. Ljiljana Đak i Lenka Gojković

1994.

18.02-28.02. Zoran Tairović
27.03-06.04. Mirko Kukolj Don
27.04-06.05. Cvetan Dimovski
16.05-25.05. Stevan Pavkov
26.05-05.06. Zoran Vasić
27.06-06.07. Lazar Marković
25.11-30.11. F. Šandor
01.12-10.12. Radovan Jandrić

1995.

05.01-15.01. Biljana Stepanov
16.01-25.01. Milivoje Štulović
20.02-01.03. Siniša Žikić
03.03-11.03. Dragoslava Stevanov
13.03-22.03. Dragan Nešić
18.02. Ljubomir Vučinić
19.05-22.05. Rusinski umetnici
Avgust, Ruski umetnici / Novosadsko leto
31.10-20.11. 24. Novosadski salon, arhitektura: Slobodan Kuzmanović, Radoje Cvetkov i Marko Malkić
04.12-13.12. Marina Popović

1996.

15.03-24.03. Vladimir Janković
Bogdan Bulajić
15.04-24.04. Milorad Maravić
29.04-08.05. Desa Kerečki-Mustur
07.06. Veselin Rajović
08.11-17.11. Milan Kešelj
26.11-06.12. Ljubomir Vučinić
Snežana Skoko Papić

1997.

31.01-10.02. Asocijacija Apostrof: Olja Brdarić, Mirjana Isakov, Gordana Marić, Dejana Marišan, Sanja Mihajlović i Milica Mrđa
10.03-20.03. Halil Tikveša
21.04-30.04. Lidija Macura
09.05-18.05. Danka Petrovska
30.05-09.06. Ervin Ćatović
15.09-24.09. Slobodan Milosavljević Gane
26.09-05.10. Ana Gebels
23.10-12.11. 26. Novosadski salon
24.11-03.12. Borivoj Popržan

1998.

26.01-05.02. Tatjana Đuričić
20.03-30.03. Pavle Nasković
24.04-03.05. Miško Petrović
22.05-31.05. Marijan Baroš
03.06-15.06. Lana Tikveša
05.10-15.10. Slobodan Radojković
05.12-12.12. Bogomil Karlavaris

1999.

25.01-05.02. Humanitarna izložba „Na kanalu između dva mosta“
19.02-01.03. Doru Bosiok
02.07-15.07. Milorad Mića Mihajlović
20.09-01.10. Dragan Sovilj
14.10-23.10. Gordana Jankov
22.11-01.12. Đorđe Beara

2000.

25.01-03.02. Savo Pavlović (Bar)
18.02-27.02. Ivana Mijatović
01.03-10.03. Nada Kažić (Nikšić)
18.04-27.04. Cvetko Lainović
22.05-31.05. Danijela Fulgosi
02.06-11.06. Svetozar Mirkov
28.06-01.08. Branislav Radošević
31.10-09.11. Dušan Nonin

2001.

22.01-27.01. Irina i Viktor Zubko (Ukrajina)
23.02-04.03. Aleksandar Obrovski
27.04-10.05. Džengis Redžepagić
19.10-29.10. Aleksandar Adžić
15.11-30.11. Mehmed Slezović
04.12-13.12. Miroslav Živković
15.12-25.12. Stojan Đurić

2002.

22.03-31.03. Radivoj Berbakov
31.05-09.06. Radovan Jokić
27.06-16.07. Branislav Radošević
17.07-31.07. Vladimir Janković
25.10-05.11. Dragan Kecman

2003.

24.04. Milica Kojčić
20.05. Aleksandar Cvetković
Maj-jun, Ljubiša Bogosavljević
03.11. Darko Malenica
17.11. Vladislav Šešlija
22.12. Novogodišnja prodajna izložba malog formata: Mujo Alagić, Sonja Ardan, Danijel Babić, Mirna Backović, Đorđe Beara, Branislav Bjelica, Ivana Bjelica, Ljiljana Bjelica, Milan Blanuša, Radule Bošković, Marta Buterer Kiš, Igor Cvejanović, Pavel Čanji, Isidora Čoban, Jelena Bjelica Damjanović, Vladimir Dimovski, Drago Dragić, Emir Dragulj, Maja Erdeljanin, Slavko Ferlan, Milenko Fržović, Milan Grahovac, Gabrijela Hajzler, Vančo Hristov, Milan Milić Jagodinski, Gordana Jankov, Vladimir Janković, Miodrag Jelačić, Svetlana Jović, Milan Kešelj, Bojan Kiridžić, Branka Janković Knežević, Biljana Kovač, Veljko Kovačević, Roman Kozomara, Cvetko Lainović, Zlatica Hujdur Maksimović, Darko Malenica, Jelena Knegić Mandarić, Dejana Marišan, Lazar Marković, Miodrag Mihajlović, Sanja Mihajlović, Srđan Mladenović, Karolina Mudrinski, Dunja Nedeljković, Nada Nedeljković, Gordana Novkov, Miroslav Ogorelica, Snežana Petrović, Pavel Pop, Jovana Popović Benišek, Krstinja Radin, Slavko Radivojević, Vlado Rančić, Branka Savanović, Mehmed Slezović, Mia Stojanović, Vladislav Šešlija, Dragan Šijački, Jaroslav Šimović, Ilona Tatić, Halil Tikveša, Divna Stefanović Tilić, Dušan Todorović, Marina Tomić, Milan Uzelac, Dragan Višekruna, Tanja Višekruna, Ljubomir Vučinić, Danilo Vuksanović, Slobodan Vilček, Vera Zarić, Polak Vaso Zeković, Bosiljka Zirojević i Đorđe Živić

2004.

13.04-24.04. Milan Blanuša
26.04-11.05. Nevenka Stojsavljević
14.05-03.06. Miroslav Masin (Makedonija)
07.06. Prodajna izložba: Boško Petrović, Milan Konjović, Edo Murtić, Nikola Graovac, Peđa Milosavljević, Bogomil Karlavaris, Isidor Bata Vrsajkov, Milan Kerac, Dušan Milovanović i Milivoj Nikolajević
01.10-09.10. Aleksandar Todić
11.10. Ervin Ćatović
25.11-11.12. Stefan Bozhkov (Bugarska)
13.12. Novogodišnja prodajna izložba malog formata: Aleksandar Adžić, Mujo Alagić, Jelena Bjelica, Milan Blanuša, Stefan Božkov, Maja Budžarov, Igor Cvejanović, Pavel Čanji, Stojan Dimovski, Zoran Grmaš, Dragan Gucunski, Sima Gucunski, Gabrijela Hajzler, Miodrag Jelača, Nada Kažić, Bojan Kiridžić, Jelena Knegić, Branka Janković Knežević, Slobodan Knežević, Roman Kozomora, Lazar Marković, Dunja Nedeljković, Miroslav Ogorelica, Pavel Pop, Ana Popov, Borivoj Popržan, Branislav Radošević, Dobrivoj Rajić, Divna Stefanović Tilić, Ilonka Tatić, Zvonko Tilić, Dušan Todorović, Marina Tomić, Dragan Višekruna i Vera Vojt

2005.

07.02-25.02. Željka Momirov
07.03-22.03. Sava Halugin
23.03-08.04. Tamara Rakić
09.04. Prodajna izložba
15.04. Dušan Todorović
16.05. Danica Basta
31.05-13.06. Aldemar Ibrahimović (Rožaje)
15.06-23.06. Agencija ATELIER GUCUNSKI
24.06. Lizet Benrey (SAD)
06.07. Saša Pančić
08.08. Nebojša Lazić
septembar, Prodajna izložba
06.10. Biljana Vuković
24.10. Anica Radošević
14.11-29.11. Žarko Vučković
05.12. Lana Tikveša, Valentina Savić i Natalija Banjac
22.12.2005-20.01.2006. Novogodišnja prodajna izložba malog formata

2006.

23.01. Miron Mutaović
17.02. Jelena Trpković
27.03. Marijeta Sidovski (Makedonija)
17.04. Milica Mićić
03.05. Joškin Šiljan
19.05-06.06. Yohannes Artinyan (Bugarska)
07.06-26.06. Dobrivoj Rajić
28.06. Ana Mirkov
17.07-04.08. Lazar Marković
10.10. Jovanka Ulić
03.11. Tatjana Zakić i Evgenija Portnoj Kostić

2007.

24.01-10.02. Marko Musović
20.02-17.03. Cvetko Lainović
19.03-28.03. Tatjana Janković Nedelkov
29.03-14.04. Petar Lubarda
07.05-23.05. Svetlana Dragojević
25.05-06.06. Vladimir Vlajić
08.06-29.06. Bogdan Bulajić
11.07-31.07. Francois Boucq (Francuska)
18.08-26.08. Karola Teschler (Nemačka)
20.09-30.09. Milena Belenzada
22.10-27.10. START FEST: Andrea Palašti
29.10-29.11. Prodajna izložba
30.11-15.12. Balkan Art 07: Stanko Pavleski (Makedonija)
17.12-22.12. 36. Novosadski salon: rešenja predložena za znak i logo Novosadskog salona

2008.

31.01-13.02. Zoran Ignjatović
29.02-13.03. Dragan Nešić
11.04-24.04. Milica Antonijević
25.04-16.05. Prodajna izložba
17.05. Noć muzeja: Andrej Tišma
26.05-22.08. Prodajna izložba
23.08-31.08. Lukasz Cywicki (Poljska)
04.09-18.09. Stoja Džebrić
22.09-08.10. Jelena Zdravković
10.11-10.12. 37. Novosadski salon: Korina Gubik
11.12.2008-03.01.2009. Novogodišnja izložba malog formata: Danijel Babić, Biljana Bakaluca, Sonja Bojanić, Dušica Vesnić, Dragoslav Višekruna, Danilo Vuksanović, Zoran Grmaš, Korina Gubik, Sima Gucunski, Pal Dečov, Drago Dragić, Ivana Đukić, Dragan Jankov, Joškin Šiljan, Snežana Kezele, Milivoj Kostić, Spomenka Smiljanić Kresoja, Zoran Krulj, Dragan Kurucić, Mladen Marinkov, Lazar Marković, Dobrila Martinov, Vlado Njaradi, Bela Olah, Krstinja Radin, Branislava Stevančev, Jelena Tišma, Bojan Novaković, Jovanka Ulić, Smiljana Hadžić, Dragoslav Husar i Jaroslav Šimović

2009.

04.02-24.02. Dragan Jankov
25.02-17.03. Lazar Marković
18.03-07.04. Dragan Gucunski
08.04-27.04. Jelena Tišma
29.04. promocija kataloga: Andras Siflis
30.04-15.05. Prolećna prodajna izložba
16.05-02.06. Noć muzeja: Završna izložba radova studenata IV godine AUNS – Veliki mali crtež: Milica Škrbić, Mirjana Novković, Sanja Merča, Stefana Živković, Jelena Stojanović, Nevena Prijić, Žužana Šoti, Marko Denković, Uroš Pavlović, Mladen Vračarić, Dušan Zaklan, Tijana Luković, Vanja Jovanović, Danijel Matanić, Danilo Vuković, Nataša Prljević, Davor Gromilović, Đerđi Ačaji i Street draw: Uroš Pajić
03.06-25.06. Joškin Šiljan
26.06-01.07. Završna izožba radova studenata IV godine AUNS: Jastra Jelačić i Tamara Vajs
02.07-08.09. Letnja prodajna izložba
09.09-03.10. Miroslav Jovanović
19.10-07.11. Mihajlo Petković
09.11-09.12. 38. Novosadski salon: Tadija Janičić
11.12-13.12. START FEST: Ranko Travanj
14.12.2009-22.01.2010. Novogodišnja izložba malog formata: Mujo Alagić, Borislav Andrejević, Sonja Ardan, Danijel Babić, Dragoslav Višekruna, Danilo Vuksanović, Zoran Grmaš, Korina Gubik, Pal Dečov, Stojan Dimovski, Ivana Đukić, Dragan Jankov, Aleksandar Jaćimović, Bojan Kiridžić, Darko Malenica, Mladen Marinkov, Lazar Marković, Dobrila Martinov, Aranka Mojak, Milan Nešić, Bela Olah, Jasmina Runjo, Ilona Tatić, Smiljana Hadžić, Vančo Hristov, Igor Cvejanović i Vladislav Šešlija

2010.

25.01-02.02. I Godišnja izložba centra za grafiku Novi Sad: Slobodan Bodulić, Radule Bošković, Dragan Coha, Jelena Đurić, Branka Janković-Knežević, Slobodan Knežević, Stevan Kojić, Nebojša Lazić, Đorđe Marković, Lazar Marković, Milan Nešić, Tamara Pajković, Milica Vojvodić i Biljana Vuković
03.02-23.02. Darko Malenica
24.02-15.03. Pal Dečov
17.03-05.04. Ana Počuča
07.04-26.04. Vera Galešev
27.04-13.05. Danilo Vuksanović
15.05-01.06. Noć muzeja: Marijeta Sidovski i Simonida Filipova-Kitanovska (Makedonija)
02.06-22.06. Zoran Grmaš
24.06-01.07. Završna izložba radova studenata IV godine AUNS
02.07-15.07. Giga Đuragić-Dile
16.07-14.09. Letnja prodajna izložba
15.09-28.09. Jovanka Katašić
29.09-12.10. Snežana Josimov Glavić
13.10-26.10. Jasmina Runjo
27.10-04.11. Bogdan Jovanović
05.11-16.11. Svetlana Jevtić
17.11-30.11. Halil Tikveša
01.12-14.12. Smiljana Hadžić
15.12.2010-11.01.2011. Jelena Sredanović

2011.

12.01-25.01. II Godišnja izložba centra za grafiku Novi Sad: Slavko Bogdanović, Stefan Wehmeier, Miloš Vujanović, Živko Grozdanić, Predrag Dimitrijević, Maja Erdeljanin, Lazar Marković, Mirjana Subotin Nikolić i Danijela Halda
26.01-15.02. Ljubica Denković
16.02-08.03. Zoran Bulatović
09.03-29.03. Marko Tubić
30.03-19.04. Dominika Morariu
20.04-10.05. Milan Trkulja
14.05-31.05. Noć muzeja: Bojana Lukić
01.06-18.06. Predrag Rmuš
22.06-27.06. Završna izložba radova studenata IV godine AUNS: UA Osijek
28.06-19.07. Ervin Kanjo
20.07-13.09. Letnja prodajna izložba
14.09-04.10. Jelena Šalnić Terzić
05.10-25.10. Iva Nedeljkov
26.10-15.11. Davor Gromilović
16.11-06.12. Milan Nešić
07.12.2011-10.01.2012. Izložba malog formata: Bora Andrejević, Sonja Ardan, Danijel Babić, Zoran Bulatović, Snežana Vojinović, Danilo Vuksanović, Dragan Gucunski, Sima Gucunski, Vladimir Dimovski, Ivana Đukić, Gojko Đurović, Maja Erdeljanin, Tadija Janičić, Dragan Jankov, Miroslav Janković, Željana Jurković, Bojan Kiridžić, Cvetko Lainović, Dejana Marišan, Lazar Marković, Dominika Morariu, Dunja Nedeljković, Milan Nešić, Vlado Njaradi, Nebojša Stojković, Jovanka Ulić, Vančo Hristov, Aleksandar Cvetković, Stoja Lela Džebrić i Vladislav Šešlija

2012.

16.01-21.01. III Godišnja izložba centra za grafiku Novi Sad: Danijel Babić, Danilo Vuksanović, Pavle Jovanović, Slobodan Abi Knežević, Boris Lukić, Darko Malenica, Ana Novaković, Dragana B. Stevanović, Mirjana Subotin Nikolić i Vidoje Tucović
23.01-28.01. Vladimir Kovač
30.01-04.01. Igor Cvejanović
06.02-25.02. Ljiljana Stojanović
27.02-17.03. Sanja Tomašević
19.03-07.04. Aleksandar Zarić
09.04-28.04. Dobrica Bisenić
30.04-12.05. PEJZAŽ: Sima Gucunski, Sandra Košić, Tibor Hala
14.05-02.06. Lea Vidaković
04.06-21.06. Željana Jurković
22.06-29.06. Završna izložba radova studenata IV godine AUNS: Marina Milanović
02.07-31.08. Letnja prodajna izložba
03.09-22.09. Gala Čaki
24.09-13.10. Vedrana Ivanović
15.10-03.11. Andreja Prokopijević
05.11-24.11. Katalin Kadar (Mađarska)
26.11-15.12. Vladislav Šešlija
17.12.2012-04.01.2013. Izložba malog formata: Danijel Babić, Marijan Baroš, Miloš Vujanović, Slobodanka Gluhović-Perković, Sima Gucunski, Giga Đuragić, Maja Erdeljanin, Bosiljka Zirojević, Tadija Janičić, Dragan Jankov, Miroslav Janković, Katalin Kadar, Đorđe Kovačev, Slavko Krunić, Milan Matavulj, Svetozar Mirkov, Nada Nedeljković, Milan Nešić, Snežana Petrović, Georg Redžek, Duško Stojanović, Dušan Todorović, Vidoje Tucović i Nikola Džafo

2013.

14.01-02.02. IV Godišnja izložba centra za grafiku Novi Sad: Jelena Jureša i Boris Lukić
04.02-16.02. Snežana Petrović
18.02-02.03. Nebojša Rakonjac
04.03-23.03. Mađarski plakat
25.03-06.04. Dragana Stanković
09.04-20.04. Nikica Došenović
22.04-11.05. Dragoslav Višekruna
13.05-25.05. Petar Goljović Kras
27.05-08.06. Iva Šijan
10.06-22.06. Tamara Delić
21.06-06.07. Završna izložba radova studenata IV godine AUNS: Marija Mandić, Gojko Dutina i Ibis Ćerimagić
08.07-20.07. Tatjana Koraksić
22.07-23.08. Letnja prodajna izložba
26.08-07.09. Dunavski dijalozi: Viktor Hulik (Slovačka)
09.09-21.09. Sanja Žigić
23.09-05.10. Jovanka Ulić
07.10-19.10. Dušan Vuletić
21.10-02.11. Gordana Kazimirović Jankov
04.11-16.11. Dijana Cvibah – Diana Zwibach (Engleska)
18.11-30.11. Branka Lalić
02.12-31.12. Izložba malog formata: Milena Belenzada, Ivana Bjelica, Jelena Bjelica, Diana Cvibah, Jelena Čonjagić Spasojević, Sima Gucunski, Dragan Jankov, Vladimir Janković, Branka Lalić, Danijela Morariu, Milan Nešić, Snežana Petrović, Katarina Radojlović, Vesna Stajčić, Mirjana Stefanović, Jovana Stojanac, Vladislav Šešlija, Ljubica Tankosić, Jelena Trajković, Jelena Vasiljević, Ivana Vidić, Vladimir Vlajić i Silva Vujović

2014.

17.01-31.01. V Godišnja izložba centra za grafiku Novi Sad: Uroš Đurić, Vidoje Tucović, Goran Jureša, Dragomir Ugren, Biljana Vilimon, Milan Nešić, Vladimir Šešlija i Goran Knežević
03.02-15.02. Projekat: Kritična masa, 44 autora: Rebecca Beardmore, Valgerdur Hauksdottir, Alicia Candiani, Barbara Zeigler, Wayne Eastcott, Michael Reed, Richard Noyce, Joan Hall, Brian Reeves, Marjan Eggermont, Patricia Villalobos Echeverria, Leonie Lane, Jessica Meuninck-Ganger, Klvas Weiss, Naoji Ishiyama, Michael Wegerer, Lina Rica, Lisa S. Bulawsky, Joscelyn Gardner, Sandy Sykes, Scott Betz, Bodo Korsig, Nathaniel Stern, Jelena Sredanović, Christina Hallstrom, Amy Sterly, Adriane Herman, Helena Horalkova, Maria Anna Parolin, Ruta Spelskajt, Ardan Ozmenoglu, Liz Ingram, Brian Jones, Anne Heyvaert, Chiara Giorgetti, Dorothy Krause, Mirta Kupferminic, Noaji Ishiyama, Michael Schneider, Xenofon Sachinis, Michiko Suzuki i drugi
18.02-28.02. Mirjana Marinšek Nikolić
12.03-15.03. Antićevi dani: Ana Lazukić
17.03-29.03. Svetozar Mirkov
31.03-11.04. Maja Jockov
14.04-25.04. Pal Dečov
29.04-10.05. Karolina Mudrinski
12.05-23.05. Jovana Popović
26.05-06.06. Nada Đurović Nedeljković
09.06-20.06. Constantin Jaxy (Nemačka)
23.06-25.08. Letnja prodajna izložba: Sonja Ardan, Danijel Babić, Danilo Vuksanović, Gordana Jankov, Dragan Jankov, Bojan Kiridžić, Danijela Morariu, Dominika Morariu, Monika Sigeti i Vidoje Tucović
25.08-04.09. Dunavski dijalozi: Viktor Frešo (Slovačka) i Rastislav Škulec
15.09-26.09. Sanja Poštić
29.09-10.10. Dragan Jankov
13.10-24.10. Nora Mesaroš
27.10-10.11. Dušan Todorović
12.11-22.11. Andreas Dworak & Kurt Spitaler (Austrija)
23.12.2014-10.01.2015. Novogodišnja prodajna izložba: Snežana Josimov Glavić, Dejana Marišan, Vladimir Dimovski, Jovana Mitić, Jelena Knegić Mandarić, Ivana Bjelica, Pal Dečov, Joškin Šiljan, Danilo Vuksanović, Sonja Ardan, Roman Kozomara, Zoran Grmaš, Danijel Babić, Jelena Đurić, Jelena Bjelica, Branka Veselinović, Dušan Todorović, Dragan Jankov, Radmila Matejević Janković i Milivoj Kostić

2015.

12.01-24.01. Ljiljana Rivić
26.01-07.02. Bojana Nikolić
09.02-21.02. Nadežda Markovski
23.02-07.03. Matija Rajković
16.03-28.03. Mladen Stanković
30.03-11.04. Selena Junačkov
15.04-19.04. Milica Grbić
20.04-26.04. Nikola Branković
29.04-09.05. Jovana Mitić
11.05-23.05. Đerđi Ačaji
25.05-06.06. Tomislav Stošić
08.06-21.06. Nebojša Milošević
22.06-04.07. Bogdan Đorić
06.07-18.07. Stoja Džebrić
20.07-25.07. Violeta Labat Mitrušić
27.07-29.08. Letnja prodajna izložba: Sonja Ardan, Danijel Babić, Biljana Bakaluca Matić, Korina Gubik, Sima Gucunski, Dragan Jankov, Radmila Matejević, Bojan Kiridžić, Violeta Labat Mitrušić, Siraj Saxena i Stoja Džerbić
31.08-12.09. Dunavski dijalozi: Aleksandra Lung
14.09-26.09. Katarina Fajgelj Poterjahin
28.09-10.10. Anastasija Protić
12.10-24.10. Bojan Bikić, Marko Kalezić i Vida Stefanov
26.10-07.11. Branko Raković
09.11-21.11. Orjen Đurić
23.11-05.12. Laslo Kolar
07.12-19.12. Sanja Solunac
21.12.2015-16.01.2016. Novogodišnja prodajna izložba: Đerđi Ačaji, Danijel Babić, Biljana Bakaluca Matić, Danica Bićanić, Sima Gucunski, Orjen Đurić, Dragan Jankov, Bojan Kiridžić, Milijana Lazović i Ana Novaković

2016.

25.01-06.02. Elizabeta Matorkić Bisenić
08.02-20.02. Vera Stanarčević
22.02-05.03. Monika Sigeti
07.03-12.03. Milutin Obradović (Crna Gora)
14.03-19.03. Antićevi dani: Uglješa Colić
21.03-02.04. Danijel Babić
04.04-16.04. Milica Antonijević
18.04-07.05. Milan Zulić
09.05-21.05. Marko Stojanović
23.05-04.06. Biljana Bakaluca
06.06-18.06. Janoš Tarko
20.06-02.07. Milica Lazarević
04.07-16.07. Ištvan Balint, Pal Dečov i Radovan Jandrić
18.07-27.08. Letnja prodajna izložba: Đerđi Ačaji, Danijel Babić, Jelena Đurić, Dragan Jankov, Bojan Kiridžić, Gabrijela Sigeti i Janoš Tarko
29.08-10.09. Dunavski dijalozi: Milena Jovićević (Crna Gora)
12.09-24.09. Lazar Marković
26.09-08.10. Miodrag Perić i Gagas Sarantis (Grčka)
10.10-22.10. Jelena Karišik
24.10-05.11. Jelena Spasojević
07.11-19.11. Branimir Karanović
21.11-03.12. Tamara Žderić
05.12-17.12. Zvonko Petrović

2017.

11.01-28.01. Zimska prodajna izložba: Milica Antonijević, Danijel Babić, Sima Gucunski, Tamara Žderić, Jelena Karišik, Milica Lazarević, Mladen Marinkov, Borislav Nikolić, Vlado Njaradi, Zvonko Petrović, Ana Popov, Jelena Spasojević i Marko Stojanović
30.01-11.02. Marija Bjekić
13.02-25.02. Jelena Micić
27.02-11.03. Radoslav Tadić (Bosna i Hercegovina)
27.03-08.04. Nataša Kokić
10.04-22.04. Vanja Ignjac
24.04-06.05. AUNS: Andrea Palašti, Sanja Anđelković i Stefan Jovanović
08.05-20.05. Jelena Đurić
22.05-03.06. Selman Trtovac
05.06-17.06. Borislav Nikolić
23.06-06.07. Tanja Vujasinović (Hrvatska)
07.07-12.08. Letnja prodajna izložba: Danijel Babić, Danilo Vuksanović, Tamara Žderić, Vanja Ignjac, Dragan Jankov, Dragana Kojić, Marjan Marić, Lazar Marković, Nada Nedeljković, Andrea Palašti, Mirjana Pančić, Anica Popov, Matija Rajković, Monika Sigeti, Radoslav Tadić, Janoš Tarko i Selman Trtovac
14.08-26.08. Art links 3: Dominika Packowska (Poljska)
12.09-23.09. Dunavski dijalozi: Vesko Gagović (Crna Gora) i Milan Jakšić
09.10-21.10. Marjan Marić
23.10-04.11. Mirjana Pančić
06.11-18.11. Nada Đurović Nedeljković
20.11-02.12. Jožef Klaćik i Alena Klaćikova
04.12-16.12. Slobodan Knežević-Abi
18.12.2017-20.01.2018. Zimska prodajna izložba: Đerđi Ačaji, Danijel Babić, Biljana Bakaluca, Danica Bićanić, Jelena Bjelica, Sonja Bojanić, Đorđe Georg Vinokić, Danilo Vuksanović, Jelena Đurić, Maja Erdeljanin, Dragan Jankov, Jožef Klaćik, Alena Klaćikova, Slobodan Knežević, Dragana Kojić, Lazar Marković, Radmila Matejević, Dunja Nedeljković, Nada Nedeljković, Borislav Nikolić, Vlado Njaradi, Anica Popov, Gabriela Sigeti i Vladislav Šešlija

2018.

22.01-03.02. Biserka Petrović
05.02-17.02. Dušan Savković
19.02-03.03. Mirjana Blagojev
05.03-17.03. Aleksandra Gruden (Slovenija)
19.03-31.03. Radmila Matejević
01.04-14.04. Jovana Popović Benišek
16.04-28.04. Goran Jureša
30.04-19.05. Trijalozi: Andreas Lehner, Georg Vinokic, Wolfgang Horwath (Austrija)
21.05-02.06. Korina Gubik
04.06-16.06. Nebojša Lazić
18.06-30.06. Božica Milojević
02.07-25.08. Letnja prodajna izložba: Mirjana Blagojev, Jelena Đurić, Vanja Ignjac, Dragan Jankov, Bojan Kiridžić, Dragana Kojić, Nebojša Lazić, Lazar Marković, Božica Milojević, Borislav Nikolić, Dušan Savković i Ivan Šuković
29.08-07.09. Dunavski dijalozi: Wolfgang Schmidt (Nemačka)
11.09-21.09. Đorđe Marković
24.09-05.10. Mirjana Marsenić (Crna Gora)
08.10-19.10. Ivan Šuković (Crna Gora)
22.10-10.11. Milorad Jovanović Pop
13.11-01.12. Miljan Stevanović
19.11. Vlasta Delimar (performans)
03.12-15.12. Šejma Fere
17.12.2018-18.01.2019. 50 godina izlagačkog programa MLS